ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ

Vychutnejte si delší a ničím neručený spánek díky našim anatomickým polštářům. Vytvarují se přesně dle tvaru vaší hlavy a krku. Jsou ideální pro ty, jež trpí bolestmi krční páteře, šíje a ramen a pro všechny, co chtějí udělat maximum pro své zdraví. Speciální tvarování a zvolené materiály poskytují dokonalou oporu v jakékoliv pozici a uvolní svalům. K výrobě používáme vysoce kvalitní VISCOR®pěnu (paměťovou, línou), která měkne vlivem tělesné teploty a mění svou tuhost. Anatomický polštář a nová kvalitní matrace – to je ideální spojení pro spánek jako na obláčku.

polštář DREAM SOFT

Mimořádně přizpůsobivý polštář z líné pěny. Líná pěna mění svou tuhost v závislosti na teplotě, pružně se přizpůsobuje tělu a pomalu se vrací. Je schopna minimalizovat tlak, čímž pomáhá ulevit od svalového napětí v krční zóně. Prodyšnost polštáře a hygiena je zajištěna perforací jádra.

polštář THERMO

Termoreaktivní polštář z VISCOR® pěny pro maximální komfort. Všechna místa anatomického tvarování VISCOR® pěny reagují na tělesnou teplotu, v závislosti na ní mění svou tuhost, a zajišťují tak rovnoměrné rozložení tlaku. Díky tzv. efektu pomalého vracení snižují napětí krčního svalstva a mohou napomoci při bolestech hlavy a ztuhlosti šíje.

polštář FYZIO AIR

Prodyšný polštář s vynikající schopností adaptability při ležení. Jádro polštáře je vyrobeno z líné pěny o vysoké hustotě, která se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy a krku, aniž by vytvářela protitlak. Perforované jádro klasického tvaru umožňuje vynikající provzdušnění.

Rozměry polštáře:
cca 60 × 35 × 8/10 cm

Rozměry polštáře:
cca 58 × 33 × 11 cm

Rozměry polštáře:
cca 67 × 43 × 10 cm