PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nemusíte se spokojit pouze s matrací, ale v naší nabídce naleznete další příslušenství, díky kterým si zajistíte kvalitní a příjemný spánek. Jako ideální hygienická ochrana ložné plochy poslouží chránič matrace, jež zároveň prodlouží životnost matrace a ještě více podpoří její komfort. Místo klasického polštáře zvolte ten anatomický. Anatomický polštář uleví krční páteři, vytvaruje se přesně dle tvaru vaší hlavy a vašeho krku a zajistí jejich optimální polohu. Nabízíme také běžné polštáře a přikrývky. Pro osoby upoutané dlouhodoběji na lůžku nebo po operačních zákrocích doporučujeme pořídit rehabilitační pomůcky.

TOPPER CHRÁNIČ NA MATRACE

Topper neboli chránič pro zvýšený komfort a hygienickou ochranu matrace v pratelném potahu s gumovými pásky pro jednoduché přichycení na matraci. Správným zvolením topperu můžete upravit nevyhovující nerovnosti a tuhost vaší stávající matrace.

ANATOMICKÉ POLŠTÁŘE

Vychutnejte si delší a ničím neručený spánek díky našim anatomickým polštářům. Vytvarují se přesně dle tvaru vaší hlavy a krku.

ROŠTY

Žádná matrace se neobejde bez kvalitního lamelového roštu, který významnou měrou ovlivňuje kvalitní spánek.

REHABILITAČNÍ POMŮCKY

Naše rehabilitační pomůcky pomohou zvládnout období rekonvalescence osobám po operačních zákrocích nebo omezí vznik proleženin u lidí upoutaných dlouhodobě na lůžko.

VARIABILNÍ LŮŽKA

Komplexně se zabýváme nabídkou produktů pro zdravý spánek, proto u nás naleznete také postel z masivu a křeslo pro příležitostné spaní.