PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nemusíte se spokojit pouze s matrací, ale v naší nabídce naleznete další příslušenství, díky kterým si zajistíte kvalitní a příjemný spánek. Jako ideální hygienická ochrana ložné plochy poslouží chránič matrace, jež zároveň prodlouží životnost matrace a ještě více podpoří její komfort. Místo klasického polštáře zvolte ten anatomický. Anatomický polštář uleví krční páteři, vytvaruje se přesně dle tvaru vaší hlavy a vašeho krku a zajistí jejich optimální polohu. Nabízíme také běžné polštáře a přikrývky. Pro osoby upoutané dlouhodoběji na lůžku nebo po operačních zákrocích doporučujeme pořídit rehabilitační pomůcky.

ANATOMICKÉ POLŠTÁŘE

Vychutnejte si delší a ničím neručený spánek díky našim anatomickým polštářům. Vytvarují se přesně dle tvaru vaší hlavy a krku.

TOPPER CHRÁNIČ NA MATRACE

Topper neboli chránič pro zvýšený komfort a hygienickou ochranu matrace v pratelném potahu s gumovými pásky pro jednoduché přichycení na matraci. Správným zvolením topperu můžete upravit nevyhovující nerovnosti a tuhost vaší stávající matrace.

REHABILITAČNÍ POMŮCKY

Naše rehabilitační pomůcky pomohou zvládnout období rekonvalescence osobám po operačních zákrocích nebo omezí vznik proleženin u lidí upoutaných dlouhodobě na lůžko.

ROŠTY

Žádná matrace se neobejde bez kvalitního lamelového roštu, který významnou měrou ovlivňuje kvalitní spánek.

SOUPRAVA SOFT 95

Žádná postel se neobejde bez polštáře a přikrývky.  Prodyšné a materiálově příjemné zpracování je vítanou alternativou klasického peří. Naše polštáře SOFT 95, přikrývky SOFT 95 a textilní chrániče SOFT 95  uspokojí ty nejvyšší nároky na hygienu lůžka.

VARIABILNÍ LŮŽKA

Komplexně se zabýváme nabídkou produktů pro zdravý spánek, proto u nás naleznete také postel z masivu a křeslo pro příležitostné spaní.