O NÁS

Naše historie sahá do roku 1975, kdy se v městě Břeclavi začaly vyrábět matrace pod značkou GUMOTEX a následně GUMOTEX MATRACE. V roce 2014 jsme na víceletou tradici výroby matrací navázali s novou značkou MORAVIA COMFORT.  Již od počátku jsme k výrobě matrací přistupovali s myšlenkou „uceleného a komfortního spánku pro každý den“.  Touto ideou se řídíme i nadále. Postupem let jsme výrobu maximálně zdokonalovali, vyvíjeli a testovali s ohledem na přání našich zákazníků.

Naše nabídka je pravidelně doplňována o novinky respektující nové trendy a požadavky. V našem sortimentu tedy nechybí tradiční matrace z polyuretanové pěny KOMFORTAN®, VISCOR® pěny (líná pěna), ale ani taštičkové matrace nebo vysoce kvalitní latexové matrace.

Jako český výrobce matrací s dlouholetou tradicí pohlížíme na spánek uceleně a přinášíme do výroby nové technologie, antibakteriální úpravy a ortopedické tvary. Každá jednotlivá matrace vyvinutá ve firmě MORAVIA COMFORT se zrodila z potřeb vás našich zákazníků, ale něž se k vám dostala, prošla nejen vývojem respektujícím požadavky na zdravý spánek a nejnovější technologie, ale i poctivým testováním a certifikacemi.

Důsledně se zamýšlíme i nad dopady naší výroby směrem k životnímu prostředí. Proto se nebojíme začleňovat do našich matrací i materiály respektující cirkulární ekonomiku v podobě recyklovaných plastů (recyklovatelná vlákna) nebo recyklované pěny ECOREPUR®.

Naše matrace jsou dodávány napříč Evropou a své uplatnění nacházejí ve zdravotnických zařízeních, hotelech, penzionech, lázních, a především ve vašich domovech. Společnost MORAVIA COMFORT i nadále aktivně buduje svou pozici významného globálního výrobce ve svém oboru.