MORAVIA COMFORT BABY

Každá nastávající maminka se těší na své dítě a zároveň se obává, zda je připravená na příchod miminka. Jednou z důležitých položek na každém seznamu je bezpochyby matrace do dětské postýlky. Velmi často se nás ptáte na to, jak vybrat matraci. Jaké tuhosti hledat atd. Proto „Jak vybrat matraci pro miminko“? Matrace má být pevná, avšak nikoli tvrdá ani měkká. Miminko si totiž může v jemné kůži způsobit otlaky. Hrozí také, že jeho tělíčko nebude dostatečně prokrveno.

Pokud na to nebudete myslet, může mít dítě později tzv. syndrom ploché hlavičky. Nejlepší matrace pro miminko musí být dostatečně prodyšná ve střední tuhosti. Neméně důležitý je potah na matraci, který by měl být snímatelný a pratelný. Abychom vám ulehčili výběr té správné matrace přinášíme vám naši ucelenou nabídku matrací MORAVIA COMFORT BABY.

matrace ROZÁRKA

Výběr správné matrace do postýlky ovlivní nejen kvalitní spánek, ale také zdravý a přirozený vývoje vašeho dítěte. Matrace ROZÁRKA je vyrobená z antibakteriální pěny s úpravou SANITIZED®, zabraňující množení mikroorganizmu. Aby nedocházelo k přehřívání těla miminka je v horní vrstvě navrženo unikátní tvarování zaručující vysokou prodyšností a patřičný komfort dítěte. To vše je zahaleno v měkkém potahu s přírodním vláknem bambus a jedinečnou úpravou LOTUS, která zabraňuje pronikání tekutin do jádra matrace. Jednoduše chraňte své dítě po celou noc, to je ROZÁRKA. Matrace v potahu odpovídá požadavkům na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let. 

Výška matrace: 10 cm

matrace MIMI

Luxusní dětská pěnová matraceJádro tvoří speciální vysoce pružná HR pěna („studená pěna“) o vysoké objemové hmotnosti 40 kg/m3, která vytváří dostatečně pevný a tvrdý podklad pro správné tvarování páteře rostoucího miminka. Jemné vlnité tvarování na obou ložných stranách matrace navíc přispívá k lepšímu prokrvení těla. Matrace v potahu splňuje limity emisí VOC látek pro vnitřní prostředí pobytových místností a odpovídá požadavkům na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let. 

Výška matrace: 7 cm

set ROZÁRKA

Dětský set ROZÁRKA obsahující jedinečnou matraci ROZÁRKA, ložní soupravu, polohovací klín, podložku air a déčku Fleece. Vše krásně zabaleno do měkoučkých materiálu snadno udržovatelných a pratelných. Všechny výrobky splňují zdravotní nezávadnost podle Öko-Tex Standard 100.

matrace BAMBINO

Kvalitní dětská matrace sendvičového typu. Jádro je tvořeno kombinací KOMFORTAN® pěny (polyuretanová pěna) se střední vrstvou  ECOREPUR® pěny (pojený lehčený polyuretan), který matraci výrazně zpevňuje a zvyšuje její tvrdost. Matrace odpovídá požadavkům na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let.

Výška matrace: 7 cm

matrace BABY

Dětská pěnová matrace. Klasické řešení pro zdravý a klidný spánek těch nejmenších. Jádro matrace je tvořeno jedním dílem kvalitní KOMFORTAN® pěny (polyuretanová pěna 25 kg/m3). Matrace v potahu splňuje limity emisí VOC látek pro vnitřní prostředí pobytových místností a odpovídá požadavkům na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let.

Výška matrace: 7 cm