VARIABILNÍ LŮŽKA

Komplexně se zabýváme výrobou a nabídkou produktů pro zdravý spánek, proto u nás naleznete také postel z masivu a křeslo pro příležitostné spaní. Spojení naší matrace a postele z masivního dřeva je zárukou kvalitního, zdravého a komfortního spánku. Univerzální rozkládací křeslo je skvělým pomocníkem pro případy, kdy potřebujete někam uložit hosty, ať už jste doma, na chatě či chalupě.

rozkládací postel FENIX VARIO

  • Představujeme vám naši rozkládací postel FENIX VARIO z masivního buku.
  • FENIX VARIO disponuje vysokou variabilitou, která se neztrácí v žádné své úloze.
  • Nezáleží na tom, zda bude plnit roli komfortního jednolůžka, luxusní manželské postele či pohodlného gauče, její jednoduchá přeměna vám vyrazí dech.
  • Postel FENIX VARIO podává nejlepší výkony tehdy, když spolupracuje s matracemi rady FENIX, které dokonale kopírují její míry.
  • A to jsme vám ještě nevzpomněli, že v sobě ukrývá prostorný úložný prostor, do kterého se vejde vše, co chcete nechat skryto očím.

křeslo BONGO

Rozkládací křeslo BONGO se rychle adaptuje do pohodlného příležitostného lůžka. Stane se praktickou součástí vašich pokojů. V nabídce potahů je několik barevných provedení, tak křeslu dodáte vzhled, který vyhovuje vám i vaší domácnosti.

 

Barevné provedení: champagne, modrá, oranžová
Rozměry křesla: cca 81 × 79 × 68 cm (rozložené cca 185 × 81 cm)