MORAVIA COMFORT BABY PŘÍSLUŠENSTVÍ

polohovací klín LITTLE

do dětské postýlky napomáhá snižovat riziko zalknutí, zadušení miminka po kojení a v době nachlazení. Pokrývá postýlku od boku k boku. Maximální prodyšnost a hygiena je umocněna textilií Bamboo s unikátní úpravou a použitím 3D air mřížky v horní části klínku. Použijte náš praktický klín LITTLE a vaše miminko bude spát ve vyvýšené a bezpečné poloze.

rozměr:
60 × 40 × 7 cm; 70 × 40 × 7 cm

ložní souprava BUBO

do dětské postýlky je šitá ze 100 % bavlny, která se díky česané přízi vyznačuje výjimečnými vlastnosti. Je příjemná na dotek, citlivá k pokožce dítěte, které ji velmi dobře snáší. Ve zcela novém vzoru vhodném jak pro holčičky i chlapečky.

rozměr ložní soupravy:  40 × 60 cm (polštářek), 100 × 135 cm (deka)
potah: 100 % bavlna
vnitřní výplň: 100 % polyesterová vlákna

dečka BUBO FLEECE

Zabalte své děťátko do naší dečky BUBO FLEECE, aby se cítilo jako na obláčku. Materiál fleece má výborné izolační vlastnosti, je lehký, hřejivý a výborně odvádí pot.

 

rozměr: 90 × 90 cm
materiál: Fleece 100 % polyester

podložka BUBO AIR

Hledáte multifunkční podložku vhodnou jak na přebalování, tak i třeba jen na výlety? Máme pro vás naši podložku BUBO AIR. Z horní strany se nachází příjemná textilie Bamboo s příměsí bambusového vlákna a unikátní úpravou LOTUS. Ve spodní vrstvě podložky je použita vysoce prodyšná 3D air mřížka podporující cirkulaci vzduchu.  

rozměry:
120 x 60 cm, 140 x 70 cm

PROSPEKT