TOPPER / CHRÁNIČ

Topper neboli chránič pro zvýšený komfort a hygienickou ochranu matrace v pratelném potahu s gumovými pásky pro jednoduché přichycení na matraci. Správným zvolením topperu můžete upravit nevyhovující nerovnosti a tuhost vaší stávající matrace.

topper PUR

Topper pro zvýšený komfort a hygienickou ochranu matrace. Jádro z PUR pěny vyniká praktickým profi lováním, které napomáhá lepšímu prokrvení kůže při spaní a odpočinku po náročném dni. Na výběr máte ze dvou výšek, a to 4 a 6 cm. To vše v snímatelném potahu LUREX opatřeným gumami v rozích pro lepší uchycení topperu k matraci.

topper INSPIRO LATEX

Poskytuje vysokou bodovou elasticitu, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Zároveň je ideální oporou celému tělu, umožňující dosažení maximálního uvolnění svalstva.

topper VISCO

Topper pro zvýšený komfort a hygienickou ochranu matrace. Vnitřní deska z VISCOR®pěny (líné pěny) zajišťuje pocit pomalého vnoření, pohodlné uložení v optimální poloze a rozložení tlaku těla po celé ložné ploše matrace. Na výběr máte ze dvou výšek, a to 4 a 6 cm. To vše v snímatelném potahu LUREX opatřeným gumami v rozích pro lepší uchycení topperu k matraci.