COMFORT SNĚNÍ BEZ HRANIC

Naše COMFORT matrace vás uchvátí svou výbornou pružností, optimální tuhostí a tvarovou stálostí. Spolu s nimi se vám vždy dostane maximálního uvolnění v průběhu spánku a svěžího probouzení pro dny plné energie.

matrace MADA

Partnerská matrace MADA s dvěma funkčními stranami poskytující různý tuhostní komfort v maximální výšce 26 cm.

matrace NYRA

Sendvičová matrace s vnitřním tvarováním, se krásně přizpůsobí vašemu tělu a poskytne mu tak prostor potřebný pro regeneraci.

matrace NYRA MAX

Oboustranná masivní matrace s provzdušňujícím tvarováním. Komfort spánku je zajištěn maximální výškou 26 cm a vysokým zatížení 150 kg.

matrace GYLFI

Vám díky efektu pomalého vracení pomůže pozvolna se ponořit do říše snů. Její vrstvy jsou spojeny bez použití lepidel.

matrace LANA

Houževnatost dokonale vystihuje naši matraci LANA. Její konstrukce a použité materiály umocňují její přizpůsobivost v každé situaci.

matrace SANTI

Vám poskytne zdravé držení těla v průběhu spánku a to díky VISCOR pěně použité v horní části.

matrace MONTE

Máme pro vás partnerskou matraci MONTE, která neobsahuje žádný lepený spoj. Jednotlivé díly se dají od sebe samostatně oddělit a matraci tak lépe vyvětrat.

matrace POLO

Nedáte dopustit na pohodlí a kvalitní spánek. Tak právě pro vás jsme navrhli matraci POLO. Vrchní latexová vrstva vytváří optimální klima pro spánek.

matrace NAVI

Partnerská matrace NAVI se středovým vlnitým tvarováním zapadající do sebe bez lepení podtrhující ortopedické vlastnosti matrace.

matrace KAREN

Díky unikátní kombinaci flexibilních pěn a kokosové desky je matrace KAREN pevná a pohodlná zároveň.

matrace OCEANICO

Je naší novinkou, která myslí na záchranu oceánu a moří. Jedinečná matrace s vysokým odvětráváním a tuhostí.

matrace CATANIA

Sendvičová matrace CATANIA je velmi oblíbená pro své vnější profilování vrstev, které může napomoci lepšímu prokrvení kůže v průběhu spánku.

PROSPEKT