„Všechny naše sny se mohou stát skutečností, pokud máme odvahu je následovat.“

-Walt Disney-

Když jsme dětmi, dovolujeme si snít bez hranic, vytváříme si světy plné fantazie. Představujeme si, až jednou budu velká/ý stanu se astronautem, lékařem, hasičem, hercem, učitelem. S postupem let se naše sny mění a my postupně ztrácíme odvahu jít za svými sny. Odvaha je silné slovo, které vzniklo od slova odvážit se něco udělat. Najít sílu a být odvážný není vždy snadné, ale není to nemožné.

Proto abychom vám pomohli nalézt vaši odvahu, rozhodli jsme se přijít s NOVINKAMI do naší nabídky matrací. Kvalitní matrace vám dopomohou k zdravému spánku, ovlivní kvalitu vašeho života, což dokazují i vědecké studie. Když se nebudete cítit dostatečně silní, nebudete odvážní.

Pojďme si představit naše NOVINKY.

Matrace MADA s dvěma funkčními stranami poskytující různý tuhostní komfort v maximální výšce 26 cm. Nabízí možnost volby středně tužší (antibakteriální pěna) a tvrdší (modrá pěna) strany matrace. Matrace MADA vám přinese harmonii a rovnováhu do vaší ložnice.

Houževnatost dokonale vystihuje naši matraci LANA.
Její konstrukce a použité materiály umocňují její přizpůsobivost v každé situaci. Dvě různé funkční strany nabídnou každému páru individuální možnost výběru tuhosti.

Partnerská matrace NAVI se středovým vlnitým tvarováním zapadající do sebe bez lepení podtrhující ortopedické vlastnosti matrace. Vysoké odvzdušnění středu jádra je podpořeno provzdušňujícími kanálky, které při pohybu zajišťují dostatečnou cirkulaci vzduchu. NAVI je váš partner na cestě spánkem.

Celou akční nabídku si můžete prohlédnout v našem letáku_zde:

www.moravia-comfort.cz