Spánek v našich životech hraje důležitou roli. Pomáhá nám nabrat síly po náročném dni, budovat imunitu a vyčistit si hlavu od všech starostí každodenního života. Obzvlášť nyní, kdy jsme prázdniny u moře vyměnili za dovolenou na chatě, je potřeba zaměřit se na to, abychom i tady měli ty pravé podmínky pro kvalitní spánek. Jak už asi víte, nestačí jen zhasnout světlo a zahrabat se pod peřinu, podstatný je především výběr matrace.

Je čas zapomenout na dobu, kdy jste se na chatě celou noc převalovali na matraci plné hrbolů a důlků. Po práci na zahrádce nebo dni stráveném skládáním dřeva si zasloužíte pořádný odpočinek! Matrace české značky MORAVIA COMFORT® jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je latex, studená pěna, KOMFORTAN® pěna či VISCOR® pěna, které vašim zádům poskytnou tu nejlepší oporu. Na co byste se měli v první řadě soustředit, je především délka matrace, která by měla být nejméně o 10 centimetrů větší než vaše výška. Volte také vhodnou tvrdost podle svých preferencí – obecně se doporučují matrace tvrdší, ale je vhodné si před výběrem pohodlnost daného typu vyzkoušet.

Protože na chatách a chalupách se velmi snadno usazuje prach, v nabídce MORAVIA COMFORT® naleznete i toppery (chrániče) z textilu či různých typů pěn. Ty vaši matraci uchrání před znečištěním a škodlivými roztoči, které mohou způsobovat problémy se spánkem, ale i vážnější zdravotní komplikace.

 

www.moravia-comfort.cz