Společnost MORAVIA COMFORT, s.r.o. je největším českým výrobcem matrací. Historie společnosti sahá do roku 1975, kdy se na jihu Moravy v městě Břeclavi začaly vyrábět matrace pod značkou GUMOTEX a následně GUMOTEX MATRACE. V roce 2014 na 40letou tradici výroby matrací navázala společnost s novou značkou MORAVIA COMFORT. Nyní společnost získala prestižní ocenění kvality, Česká kvalita – Nábytek.

MORAVIA COMFORT nabízí kompletní sortiment matrací – od tradičních molitanových, přes pružinové, matrace ze studených pěn až po ty nejkomfortnější matrace s línou pěnou či z latexu. Tým odborníků přináší do výroby matrací novinky materiálové i technologické, jako jsou antibakteriální úprava pěn a potahů, ochrana před roztoči nebo regulace teploty pro maximálně komfortní spánek a odpočinek.

V bohatém portfoliu nelze opomenout ani speciální matrace určené do zdravotnických zařízení, hotelů, penzionů nebo lázní. Se silným vývojovým a výrobním zázemím jsou matrace navrhovány, vyvíjeny, testovány a na trh dodávány s respektem k přáním našich zákazníků a podle těch nejnovějších trendů. Nabídka matrací je pravidelně doplňována a rozšiřována o kvalitní příslušenství, jako jsou postele, rošty, polštáře, moderní přikrývky. To vše pro maximální pohodlí a spokojenost zákazníků.

Výrobky společnosti MORAVIA COMFORT, s.r.o. v oblasti výzkumu a výroby materiálů pro zdravý spánek a vyhovují i těm nejpřísnějším evropským a národním normám.

www.moravia-comfort.cz