Baby řada matrací do dětské postýlky uspokojí všechny rodiče, aneb dokonalé spaní pro vaše miminko. Chystáte se na příchod miminka a honí se vám hlavou, co vše potřebujete pro své děťátko zajistit ještě před tím, než vykoukne na svět? Toto je téma, které snad denně řeší především každá nastávající maminka a má obavy z toho, aby na něco nezapomněla. Ostatně je toho opravdu spoustu, co je nutné připravit. Od oblečení, přes dětskou kosmetiku, kočárek, další vybavení a nezbytnosti.

Neméně důležitou položkou je postýlka s matrací. Často se rodiče zaměřují na design postýlky a pořídí pro své děťátko krásný kousek doladěný nebesy a textilními mantinely. Doslova kouzelné a pohádkové. Mnohdy však zapomínají na to, že hlavním prvkem matrace do dětské postýlky. Právě na matraci prospí dítě většinu dne i noci. Pořiďte u nás kvalitní model, který bude dokonalou oporou pro spánek vašeho miminka i batolete.

Jak vybrat dětskou matraci?
Při pořizování dětské matrace budete jistě stát před rozhodováním, jaká je pro miminko vhodná. Rozhodně ne jakákoliv. V prvé řadě musí být pevná se střední tuhostí, tedy ani příliš tvrdá ani moc měkká. Miminko má velmi jemnou kůži a matrace mu nesmí způsobit otlaky. Dětem dále hrozí tzv. syndrom ploché hlavičky. Rovněž se jim díky nesprávnému povrchu nebude dostatečně prokrvovat tělíčko. Pořiďte takovou matraci, která bude prodyšná a odvádí vlhkost. Tyto vlastnosti zajišťují správné hygienické podmínky lůžka. Jistě oceníte model se snímatelným a pratelným potahem. Tento parametr by měl být samozřejmostí.

Nemusíte složitě hledat! Vybírejte z naší řady MORAVIA COMFORT BABY.  Vyrábíme pro vás několik vysoce kvalitních matrací pro děti. Vybírat můžete z modelů Mimi, Baby, Bambino a Rozárka. Odpovídají kritériím pro dětské matrace, přičemž má každá další přidané hodnoty. Záleží na vašich cenových možnostech a preferencích.

Rozměry matrací do dětské postýlky
Nejčastěji se setkáte s rozměrem matrace do dětské postýlky 120 x 60 cm. Dále se vyrábí postýlky, kam padne matrace o rozměru 140 x 70 cm nebo 160 x 70 cm. Pokud jste si nechali vyrobit postýlku na míru a potřebujete jiný rozměr, není problém. Naše matrace je možné udělat i na míru. Vyberte si matraci Rozárka a zadejte požadovaný rozměr matrace.

Co dalšího do postýlky pořídit?
V rámci  řady MORAVIA COMFORT BABY vám nabízíme i další dětské příslušenství, jako jsou multifunkční podložka Air, ložní souprava, deka Fleece či polohovací klín v jednotném designu. Věříme, že i tato kolekce vám i vašemu miminku poskytne maximální komfort. Abychom vás rodiče potěšili, připravili jsme pro vás výhodný set Rozárka sestávající se z matrace Rozárka a zmíněného příslušenství. Víme, že kompletní výbavička pro miminko není zrovna levnou záležitostí a nákupem tohoto setu můžete nějaké ty korunky ušetřit.