Snad každý rodič si přeje pro své děťátko to nejlepší. Ať už se chystáte na jeho příchod, případně už doma držíte v náručí svou krásnou dcerku nebo roztomilého syna, jistě již víte, že miminko potřebuje ne malou výbavičku. Nezbytnou nutností je bezesporu postýlka. Právě v ní bude vaše ratolest trávit většinu času během dne i noci. Není od mysli ji vybavit tak, aby poskytovala dítěti ten nejvyšší komfort. Proto se i my soustředíme na produkty, které zajistí klidný a zdravý spánek vašich dětí.

Nechejte se inspirovat našimi tipy, co do dětské postýlky pořídit. U nás naleznete přímo baby řadu matrací včetně dětského příslušenství, na něž bychom se dnes rádi zaměřili.

Polohovací klín

Ve spojitosti se zdravím kojence bychom rádi doporučili do dětské postýlky či kolébky pořídit polohovací klín Little. Stále častěji se začíná používat v porodnicích i doma nejen pro děti, které si často ublinkávají. Klín usnadňuje dýchání, po kojení lépe odejde zbytkový vzduch ze žaludku, nabízí optimální úhel pro vracení potravy ze žaludku do jícnu, tudíž snižuje riziko zalknutí a zadušení miminka po kojení. Při rýmě zajišťuje lepší odtok hlenů, v neposlední řadě dítě více vnímá okolí a je klidnější, protože má zvýšenou polohu hlavičky.

Ložní souprava a deka

Aby váš nejdražší poklad mohl sladce spinkat, zajistěte mu kvalitní peřinku a polštářek. Naše ložní souprava do dětské postýlky BUBO naplní vaše očekávání. Je vyrobena ze 100 % bavlny, která se díky česané přízi vyznačuje výjimečnými vlastnosti. Na dotek je celý set velice příjemný a šetrný k pokožce dítěte. Vzor sestavy je neutrální a hodí se pro chlapečky i holčičky. Stejný design nabízí i naše deka BUBO FLEECE, kterou můžete použít, jak do postýlky, kolébky, proutěného koše, kočárku, tak autosedačky. Zabalte svou ratolest do lehké, hřejivé a heboučké deky s vynikajícími izolačními vlastnostmi, kdykoliv bude potřeba.

Praktická podložka

Našim posledním tipem je praktická a multifunkční podložka BUBO AIR, kterou využijete jak na přebalování, tak na cestách. Horní vrstvu jsme vyrobili z textilie Bamboo s příměsí bambusového vlákna a unikátní úpravou LOTUS. Spodní vrstvu tvoří 3D air mřížka podporující cirkulaci vzduchu.

www.moravia-comfort.cz